Eesti U20 noortekoondis kaotas MM-il Sloveeniale 2:5
14.12.2023
Eesti U20 noortekoondis kaotas Bledis toimuva MM-i I divisjoni B-grupi turniiri kolmandas mängus Sloveeniale 2:5 (0:2, 1:2, 1:1) ning jätkab turniiri punktita.

Avakolmandiku alguses läksid sloveenlased Lovro Kumanovici ja Anze Zezelj väravatest 0:2 juhtima,

Teisel kolmandikul kasutasid sloveenlased ära oma kaks ülekaalu, ja läksid juhtima 0:4 Kolmandiku lõpus viskas Erik Potsinoki söödust Eesti esimese värava Marek Potsinok ning viimasele vaheajale mindi 1:4 sloveenlaste eduseisus.

Viimase perioodi lõpus viskas Jegor Proskurin seisuks 2:4. Eesti meeskond võttis 2 minutit enne lõppu välja väravavahi, kuid see tulu ei toonud ning Miha Bericic saatis littri tühja väravasse ja vormistas võidu 2:5.  Eestil ei ole kolmest mängust kirjas ühtegi punkt, mis annab hetkel neile kuuenda koha.

Eesti koondise väravavaht Cristopher Rembetti tõrjus mängu jooksul 43 ning sloveenlaste puurilukk Lan Kavcic 17 vastaste pealelööki.

Reedel kohtub Eesti kell 13.30 Poolaga ja pühapäeval, turniiri viimases mängus kell 13.30 Horvaatiaga.