Eesti U20 noortekoondis kaotas Bledis alanud MM-i avamängus Itaaliale 1:5
12.12.2023

Eesti U20 noortekoondis alustas Bledis toimuvat MM-i I divisjoni B-grupi turniiri 1:5 (0:2, 1:2, 0:1) kaotusega Itaaliale.

Itaalia koondis asus esimese kolmandiku kümnendal minutil 1:0 juhtima ja lisas kuue minuti pärast veel ühe värava ning esimesele vaheajale mindi 2:0 Itaalia eduseisus. Teise kolmandiku viiendal minutil vähendas pääsukeste kaotusseisu ühele väravale Marek Potšinok, kuid Itaalia suutis vastata veel kahe väravaga ning viimasele vaheajale mindi 4:1 Itaalia eduseisus. Viimasel kolmandikul Eesti enam väravaid kirja ei saanud ning Itaalia vormistas võiduks 5:1.

Eesti koondise väravavaht Fjodor Aganezovs tõrjus mängu jooksul 43 ning tema Itaalia üleväljakolleeg Edoardo Berti 18 vastaste pealeviset.

Pääsukeste poolel valiti mägu parimaks Fjodor Aganezovs.

Teisipäeval kell 13:30 kohtub Eesti koondis Ukrainaga.