Eesti meeste koondis ja U20 koondis lõpetasid turniirid kolmanda kohaga
13.11.2023
Eesti meeste koondis lõpetas Baltic Challange Cupi kolmanda kohaga kui pidi viimases mängus tunnistama Läti noortekoondise paremust 2:1.
Esimesed kaks kolmandiku väravaid ei nähtud ja kõik kolm väravat visati viimase kümne minutiga. Eesti ainukese värava viskas Kristjan Kombe.  Eesti sai turniiril ühe võidu ja kaks kaotust: reedel alistati Leedu  5:2, neljapäeval tunnistati võõrustajate 7:3 paremust.  Eesti hokikoondis lõpetab turniiri kolmandal kohal, võitjaks tuli Poola.

Eesti U20 noortekoondis lõpetas koduse 4 Rahvuse turniiri kolmanda kohaga. Viimases mängus tuli tunnistada 3:2 Poola paremust. Eesti väravad viskasid Marek Potšinok ja Nikita Antonov. Turniiril sai noortekoondis kirja ühe võidu ja kaks kaotust. Esimeses mängus jäädi alla 3:4 Leedule, HS Riga alistati 7:3. Turniiri võitjaks tuli Leedu, Poola ees.

Pilt: Catherine Kõrtsmik