Neljapäeval toimus Riias Baltimaade hokijuhtide koostöökohtumine

Neljapäeval toimus Riias Baltimaade hokijuhtide koostöökohtumine

Neljapäeval toimus Riias Baltimaade jäähokiliitude juhtide koostöökohtumine. Eesti Jäähokiliitu esindasid alaliidu president Rauno Parras ning juhatuse liikmed Peeter Kirtsi ja Toomas Uripea.

Kohtumisel tutvustas Läti Jäähokiliit oma arenguprogrammi. Koostöökohtumise delegaadid külastasid Läti koondiste uut treeningubaasi Riias, Volvo Arenal ning kohtusid Läti koondise uue peatreeneri Bob Hartley’ga, kelle juhendamisel võitis Colorado Avalanche 2001. aastal Stanley karika.

“Lisaks kogemuste vahetamisele arutasime erinevaid koostöövõimalusi alustades laste- ja noortehokist, treenerite ja kohtunike koolitusest ning lõpetades Balti Liiga ja koondiste ühisprojektidega. Suurt ja positiivset tähelepanu pöörati möödunud sügisel Tallinnas toimunud esimesele Baltimaade rändkarikaturniirile Baltic Challenge Cup, mis sai kõikide osalejate poolt ülihead tagasisidet. Ühtlasi lepiti kokku, et sarnane turniir hakkab tulevikus toimuma kolm korda hooaja jooksul, nii Eestis, Lätis kui Leedus toimub igal hooajal üks turniir,” kommenteeris EJHL-i president Rauno Parras.

“Heameel oli näha ja kogeda, et Eesti, Läti ja Leedu jäähokiliidud on huvitatud ala ühisest edasi arendamisest kogu Balti regioonis ning teevad selles suunas silmnähtavaid jõupingutusi,” lisas EJHL-i juhatuse liige Peeter Kirtsi.

 

 

 

Attachment

2017-02-09-PHOTO-00000590